Yolcu İçin İşlemler

Amerika'dan Türkiye'ye gideceksiniz ve bavulunuzda fazlasıyla yer mi var? Türk Hava Yolları'nın size sattığı, valizinizin de fiyata dahil olduğu biletinizdeki valiz hakkınızı kullanmayacak mısınız? Bagajındayerac tam da bunun için var. Bir yolcu için işlemler nasıl oluyor, sistem nasıl işliyor adım adım inceleyelim.

 

Bagajındayerac Uygulamamızı İndirin

 

Appstore ya da Android uygulamalarından bagajında yer ac uygulamamızı bulun ve indirin.

 

 

Sponsor Bul Formunuzu Doldurun

 

Sponsor bul butonuna tıklayarak formunuzu doldurun. Amerika'da nereden geleceksiniz, Türkiye'de hangi alana ineceksiniz, ne kadar bagaj hakkınız var, hangi tarihte uçacaksınız, iletişim bilgileriniz gibi alanları doldurun.

 

 

Sponsorlarınızla Sizi Eşleştirelim

 

Bilgi havuzumuzda güncel olarak talepte bulunan sponsorlarımızdan size en uygun olan 4 tanesini seçip size göndereceğiz. Form doldurmanız ardından 24 saat içerisinde size bir defa mail gelecek. Bu mailde 4 farklı teklif iletilecek. Bunlardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Seçiminiz ardından iletişim bilgileriniz sponsorunuza iletilecek ve sizinle iletişime geçecektir. Size gönderilen mailde toplu olarak 4 teklif bulunmasının sebebi, bazı yolcuların son ana kadar daha iyi bir teklif gelir mi diye bekleyerek, olan teklifleri de kaçırmasıdır. Bu nedenle her formunuza en uygun 4 teklif gelecek ve bunlardan dilediğinizi seçmeniz beklenecektir.

 

Sponsorunuzla Görüşün

 

Onayladığınız teklifinizin sponsoru sizinle en kısa zamanda iletişime geçecektir. Aranızdaki görüşme uyarınca ister sponsorunuzun göndereceği bir ürünü getirebilir, isterseniz size satın aldıracağı bir ürünü getirebilirsiniz. Tüm ürün ve maddi alışveriş sponsor ve yolcu arasında gerçekleşecektir. Bagajındayerac sadece bu networke aracı olmaktadır.

 

Teslim Edin, Para Kazanın

 

Hali hazırda THY'nin size sattığı bagaj hakkınızı bu şekilde satın ve biletinizi olması gereken fiyata getirin, para kazanın.

 

 

Aklınıza takılan sorular için [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.