Bagajindayerac nedir?

Bagajindayerac, yolcular ile sponsorlar arasında bağlantı kuran bir platformdur.

Bagajindayerac nasıl çalışır?

Hem yolcuların uçuş bilgileri, hem de sponsorların ürün bilgileri veritabanımızda toplanır. Yazılımımız sayesinde, uygun yolcu ve sponsorlar eşleştirilir ve bilgi verilir. Eğer yolcu ve sponsorlar, gelen talebe onay verirlerse, bilgileri paylaşılır ve anlaşmaları sağlanır.

Yolcular için nasıl çalışır?

Amerika’dan Türkiye’ye gidiyorsanız, uçuş bilgilerinizi sitemize kaydedersiniz. Uygun sponsorlarla sizi eşleştirir, eşleşenlerin bilgilerini size mail atarız. Bagajınızda açacağınız alana kg başı bir teklif iletilir. Eğer onaylarsanız, sponsor ile iletişime geçer ve biletinizi ucuza getirirsiniz.

Sponsorlar için nasıl çalışır?

Amerika’dan Türkiye’ye getirmek istediğiniz ürünü ister yolcuya aldırabilir, ister kendiniz alıp, yolcuya gönderebilirsiniz. Yolcuya sadece, kg başı belirleyeceğiniz ücreti ödersiniz.

Bir talepten ortalama ne kadar kazanacağım?

Sponsorlar, bagajınızdaki alana kg başı teklifte bulunurlar. Bu tutar 5$ ile 20$ arasında değişmektedir. Amerika’dan Türkiye’ye geliyorsanız, 2 bavul hakkınızdan birini şahsi eşyalarınız için, diğerini ise sponsorunuz için kullanabilirsiniz. Ortalama 20 kg ayıracağınız bagaj alanınız için 100-400$ arası bir kazanç elde edebilirsiniz. Eğer tüm bagaj hakkınıza sponsor bulmak isterseniz uçak biletinizi bedavaya getirebilir, üzerine para dahi kazanabilirsiniz.

Bir ürün ortalama ne kadara mal olacak?

Hali hazırdaki maliyetler üzerinden iki örnek verebiliriz.

Örnek 1 : Amerika’dan beğendiğiniz bir ayakkabıyı getirteceksiniz. Kg başı ortalama teklifler 5-20$ arasıdır. Bir ayakkabı yaklaşık olarak 1kg gelmektedir. Dolayısıyla yolcuya 5-20$ arası bir ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Örnek 2 : Laptop getirmek istiyorsunuz. 1000$ lık bir laptop için, ortalama olarak 2 kg ağırlığında olacağını düşünürsek, 10-40$ arası ek masrafınız olacaktır.

Sponsor / Yolcu ile nasıl iletişime geçeceğim?

Eğer sponsor ve yolcu eşleştirmesini onaylarsanız, yolcu/sponsor telefon, email, instagram bilgileri size iletilecektir. Güvenliğiniz açısından instagram üzerinden iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Karşınızdakini daha yakından tanıyarak güven sağlayabilirsiniz.

Karşımdaki kişiye nasıl güveneceğim?

Instagram bilgileri bu nedenle talep edilmektedir. Teslimatınızı ister elden, isterseniz de kargo ile yapabilirsiniz.
Diğer tüm sorularınız için [email protected] adresinden bize mail atarak ulaşabilirsiniz.