Yolcu Hikayeleri - Ücretsiz Evlat Ziyareti

Bagajindayerac.com olarak her yeni yolcu - sponsor eşleşmemizde hem sponsorlara hem de yolculara yardım ederek, ne kadar faydalı bir iş yaptığımızı bir kez daha fark ediyoruz. Bugünkü yolcu hikayelerinde misafirimiz Dilek Hanım.

 

 

Dilek Hanım’ın oğlu 2018 yılında öğrenci olarak Los Angeles’a gelmiş. 4 yıllık bir eğitim alacak ve bu süre zarfında Dilek Hanım da hemen vize işlemlerine başlamış ve 10 yıllık vizesini almış. Daha evvel Los Angeles’a oğlunu ziyarete gelmiş ancak gönlü 2-3 ayda bir gidip görmek istese de uçak biletlerinin fiyatları buna el vermemiş doğal olarak.

 

 

2020 Temmuz ayında bagajindayerac.com’u, yani bizi keşfetmiş. Kendine sadece 1 çanta ayırarak, 3 bavul hakkı için de form doldurmuş. Sponsorlarımızla kendisini eşleştirdikten sonra 2 ayrı sponsorumuza toplam 54 kg hakkının tamamını kullandırmış. Karşılığında ise 1080$ para kazanmış. Bu sayede Los Angeles gidiş dönüş uçak bileti bedavaya gelmiş. 

 

 

Dilek Hanım yaşadığı tecrübe ardından bize uzun ve güzel bir teşekkür emaili gönderdi. Bu ise bizi daha çok mutlu etti. Bu sayede, bundan sonra 2-3 ayda bir defa oğlunu daha sık ziyaret edebilecek. 

 

 

Sizin de bagajindayerac.com yolcu ya da sponsor hikayelerinizi dinlemek, paylaşmak, sizinle aynı sorunları yaşayan kişilere tecrübenizi aktarmaktan memnuniyet duyacağız.