Los Angeles Biletinizi Ucuza Getirin

Bagajınızda yer açarak Los Angeles biletinizi ucuza getirebileceğinizi biliyor muydunuz?

 

 

İster Los Angeles’ta öğrenci olun, ister Los Angeles’taki bir arkadaşınızı ziyarete gidiyor olun, isterseniz çocuğunuz Los Angeles’ta okuyor olsun ve ziyaretine gidiyor olun, Los Angeles biletinizi ucuza getirebilirsiniz. Üstelik 8 aktarmalı, 4 gün süren uçuşlarla ya da ne olduğu belli olmayan havayollarıyla değil. Oldukça basit, bagajınızda yer açarak!

 

 

Birçoklarımız ihtiyacımız olmayan kıyafetleri, kullanmayacağımız ürünleri uzun seyahatlerimizde taşımaya bayılırız. Ancak önemli olan günü planlayarak, hafif paketlemektedir. Toplam bagaj hakkınız olan, gidiş-dönüş 92 kg (23kg x 2 bagaj x 2 uçuş) hakkınızın, 8-10 kg’lık kısmı aslında size yetecektir. Geri kalan 82 kg lık kısmını sponsorlarınıza ayırdığınızda ortalama olarak 1230$ kazanç elde edebilirsiniz!

 

 

 

Bu sayede, Los Angeles’ta okuyan oğlunuzu / kızınızı daha sık ziyaret edebilir, Türkiye’deki ailenize daha sık gidebilir, okyanus aşırı arkadaşlarınızla daha sık vakit geçirebilirsiniz.

 

 

Bagajınızda nasıl yer açacağınız, ortalama 15 günlük bir tatil programında nelere ihtiyacınız olduğuna dair detaylı makalemizi de inceleyebilirsiniz.