Amerika'dan Supplement Nasıl Getirtilir

Özellikle pandemi sonrasında ortaya çıkan bagajında yer aç fikrimiz ile, siz Türkiye’de yaşayan kullanıcılarımıza, uygun fiyatlarla Amerika’dan nasıl supplement getirteceğinizin yollarını buluyoruz.

 

 

Bildiğiniz gibi Amerika’da satışı yapılan birçok supplement Türkiye’de oldukça pahalı. Özellikle en çok tercih edilen, bebek mamaları, saç çıkarıcı ürünler, vitamin grupları gibi ürünler oldukça talep edilen ve yolcularımızdan istenen ürünlerin başında geliyorlar. Peki nasıl, sorunsuzca, gümrük işlemi olmadan, ek masraflar olmadan bu ürünleri getirtebileceksiniz. Cevabı oldukça basit, yepyeni uygulamamız bagajindayerac.com ile.

 

 

 

 

 

 

 

Yapmanız gereken, anasayfamıza girerek Ürün Talep Et formunu doldurmak. Formu doldurmanız ardından, istemiş olduğunuz ürünler yolcularımıza iletilecek. Yolcularımızdan gelen teklifler sizinle paylaşılacak. Dilediğiniz teklifi onaylamanız ardından ödemenizi yapacaksınız. Yapacağınız bu ödeme havuzumuzda, siz ürünü alana kadar tutulacak. Ürünü teslim almanız ardından bloke kalkacak ve ödemeniz yolcuya aktarılacak. Eğer herhangi bir durumda ürünü teslim alamazsanız, ödemeniz iade edilecek.

 

 

 

 

Tüm sorularınız için sayfamızın sağ altında bulunan messenger üzerinden bize ulaşabilirsiniz.