Amerika’dan Kozmetik Siparişi

Bugünkü konumuzda birçoklarının sorusu Amerika’dan nasıl kozmetik getirtilir bunu işleyeceğiz. Bildiğiniz gibi Türkiye’de birçok kozmetik markası ya yok ya da çok pahalı. Bu nedenle acaba bir yolunu bulabilsek de Amerika’dan kozmetik ürünlerini getirtsek diye atılmayan takla, rica edilmeyen arkadaş kalmıyor. Endişelenmeyin bu sorunuzu kökünden çözüyoruz.

 

 

 

Bagajındayeraç olarak bildiğiniz gibi yolcularla, sponsorları bir araya getiriyoruz. Peki kim bu yolcular, kim bu sponsorlar. Yolcular, Amerika’dan Türkiye’ye seyahat eden, seyahat ederken de para kazanmak isteyen kişiler. Sponsorlar ise, Amerika’dan gelen yolcuların bilet ücretlerine katkıda bulunan, Amerika’dan ürün getirtmek isteyen kişiler.

 

 

 

 

Yapmanız gereken oldukça basit, Amerika’dan gelecek yolcular için istediğiniz ürün bilgilerinizi formumuzda doldurarak bilgilerinizi paylaşıyorsunuz, bilgilerinizi yolcularımıza iletiyoruz. İlgilenenler, size teklifte bulunuyorlar, gelen teklifleri değerlendirerek, istediğinizi onaylıyorsunuz. Onayınız ardından yolcu ile iletişime geçerek teslimatı ve ödemeyi organize ediyorsunuz. Bu kadar basit.

 

 

 

Yolcular tarafından bakacak olursak iki şekilde gönderim yapabilirsiniz. Birincisi, sponsorunuz size getirmenizi istediği ürün linkini paylaşır. Ürünü sponsorunuz için satın alırsınız, Türkiye’de teslim ederken hem ürün ücretini hem de hizmet ücretinizi tahsil edebilirsiniz. İkincisi ise sponsorunuz internetten kendi siparişini kendi verir, sizin adresinize yönlendirir. Gelen paketi alır, kontrol edersiniz. Türkiye’de teslim ettiğinizde hizmet ücretinizi tahsil edersiniz.

 

 

 

Hem sponsorların, hem yolcuların kazandığı win-win projemiz bagajındayeraç ile siz de hemen formu doldurun, kazanın, kazandırın. Keyifli yolculuklar, keyifli alışverişler dileriz.