Amerika'dan Gelirken Para Kazanın

Bagajındayerac.com olarak platformumuzda yolcularımızla sponsorlarımızı bir araya getirdiğimizi artık biliyorsunuz. Amerika'dan Türkiye'ye olan seyahatlerinizde genelde THY ile uçan yolcular olarak bildiğiniz gibi 2 adet 23kg ve 1 adet 8kg kabin bagaj hakkınız bulunuyor. Peki bu bagaj haklarınızı kullanıyor musunuz gerçekten, hayır. Özellikle sık seyahat edenler, akrabalarını görmeye gelenler bu haklarını kullanmıyor. Fakat THY'nın size verdiği, bilet ücretinize dahil olan bu hakkınızı kullanarak para kazanmak istemez misiniz? Cevabınız evet ise devam edebiliriz.

 

 

Birinci adımda yapmanız gereken Sponsor Bul formu doldurmak, ister internet sitemizden, isterseniz de uygulamamızı indirerek formu doldurabilirsiniz. Akabinde 24 saat içerisinde sistem havuzumuzda bulunan sponsorlardan uygun olanları seçip, aynı anda tüm teklifleri ileteceğiz. Teklifler bir defada size ulaşacaktır. Bunun sebebi, son ana kadar acaba en iyi teklif gelir mi diye bekleyerek boş gitmenizi engellemektir.

 

 

Gelen tekliflerden size uygun olanı seçip onaylayacaksınız. Onayınız ardından, iletişim bilgilerinizi sponsorunuza ileteceğiz. Sponsorunuz sizinle iletişime geçecek ve kendi aranızda detayları paylaşacaksınız. Ödemeyi nasıl alacağınız, ne getirmenizi istediği, nerede teslim etmenizi istediği gibi aklınıza takılan tüm soruların cevabını sponsorunuz size verecektir. Aslında bu kadar basit. Aklınıza takılan diğer sorular için Facebook mesaj hattımızdan ya da email göndererek bize ulaşabilirsiniz.