Amerika’dan Gelirken 1000$ Kazanmak

Birçok farklı senaryoda, hem yolcularımızın hem de sponsorlarımızın hikayelerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Yep yeni bir platform olarak, aklında soru işaret olan yolcularımızı ve sponsorlarımızı yaşayacakları olası durumlara karşı bilgilendiriyoruz.

 

 

Genel algı ve talep olarak Amerika’dan genelde bebek ürünleri, giyim ürünleri, supplement grupları, elektronik ürünler talep edilse de fiyat olarak oldukça pahalı ürünler de talep edilebiliyor. Tabii burada güven oldukça önemli.

 

 

Daha evvel birbiriyle eşleşen yolcu ve sponsorumuz, ilk iki taşımasını sorunsuzca tamamladıktan sonra, üçüncü gönderiminde pahaca ağır bir ürün tercih ettiler. Sadece Amerika’da stoğu bulunan spesifik bir Rolex modelini talep eden sponsorumuz, bagajında sadece 1 kg yer kaplayan Rolex saati 1000$ ücretle taşıttı.

 

 

Hem uçak bileti bedavaya gelen, hem de üzerine kazanç sağlayan yolcumuz yapmış olduğu teslimatla sponsorumuzun güvenini bir kez daha kazanmış oldu.

 

 

Aklınızda muhakkak endişeleriniz olacaktır. Ancak puanlama sistemimizi dikkate alarak hem yolcu hem de sponsorları bu bağlamda değerlendirebilir, gönlünüz rahatlığıyla Amerika’dan gelirken ek gelir elde edebilirsiniz.