Amerika’daki Arkadaşınızı Nasıl Ücretsiz Ziyaret Edebilirsiniz

Amerika’da bir arkadaşınız varsa çok şanslısınız. Hem bilen birinin yanına güvenle gidiyor hem de kalacak yere para ödemeden Amerika tatili yapabiliyorsunuz. Hele ki doların sürekli yükseldiği bu günlerde Amerika tatili yapmak, eğer bir arkadaşınız yoksa neredeyse imkansız.

 

 

 

Birçoğumuzun hikayesi aslında ortak. Bize gelen taleplerden, paket taşımış kişilerden, sponsorlarımızdan ya da yolcularımızdan benzer geri bildirimleri alıp, bu hikayeleri de bir araya getirerek sizinle paylaşıyoruz.

 

 

Eğer Amerika’ya giden bir arkadaşınız varsa, ilk yaptığınız Amerika vizesine başvurmak oluyor. Hele bir de vize çıkarsa bundan sonrası zaten kolay diye düşünüyorsunuz. Tam da bu noktada hesap yaparken 4 masrafınız olacağını görüyorsunuz. Uçak bileti, kalacak yer, alışveriş bütçesi, gezmek için ayrılacak bütçe.

 

 

 

 

Arkadaşınız zaten Amerika’daysa kalacak yer bütçesini zaten sıfırladınız. Amacınız Amerika’yı görmek, biraz tatil yapıp kafa dağıtmaksa, alışveriş yapmanıza da gerek kalmadığını görüyorsunuz. Gezeceğiniz yerler Amerika’da genelde ücretsiz olduğu için buradan da feragat edince geriye sadece uçak biletiniz kalıyor. Onu da biz karşılıyoruz :)

 

 

Güncel olarak Amerika biletleri 700-1000$ arasında. Size de havayolları 23+31kg lık iki bavul hakkı veriyor. Eğer bir sırt çantasıyla gidip geliyor diyorsanız, bu iki valiz hakkınızı 500-1000$ arası sponsorlarımıza satabilir, bilet paranızı da bedavaya getirebilirsiniz. Üzerine para bile kazanabilirsiniz.

 

 

Hemen Sponsor Bul formumuzu doldurun, kendi hikayenizle biletinizi nasıl bedavaya getirebilirsiniz keşfedin.